Wymiary: 48 x 57 cm (wymiar kompozycji), 55 x 75 cm (wymiar arkusza)
Sygnatura: sygnowany: p. d.: suchy tłok pieczętynu z Atelier Kisling z napisem: Jean Kisling (ołówkiem). p.d.: sygnowany na kamieniu: Kisling p.d: olówkiem H. C. "T"/25.
Proweniencja:
na odwrociu napis odręczny ołówkiem: "potwierdzenie autentyczności przez Michel Kisling"