akryl/płótno, 100 x 100 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: ' "WHITE MAP" 2019 Gossia Zielakowska'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||