proj. Wit Płażewski (1932-2004), 1965 r., wzór nr 648
fajans szkliwiony, malowany; 11 x 12,5 x 8 cm;
sygn.: Włocławek / Fajans / Made in Poland, wycisk;
Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60./70. XX w.