akwarela, tempera, papier; 55 x 46 cm;
sygn. i dat p. d.: E. Dwurnik 2012 oraz opisany l. d.: KRAKÓW;
opisane na odwrocie: "KRAKÓW" / 20-22.05.2012 / spis NR:2615 /
55x46;
stemple na odwrocie: AKWARELA / DWURNIK; NA PAPIERZE /
NR: 12981 (numer dopisany odręcznie).