olej/płótno, 60 x 50 cm, sygnowany p.d: 'T.P', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TERESA PANASIUK | z cyklu „Listy | NIEWYSŁANE” | 2013 | 60 x 50'