olej, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: T. Wiktor;
na odwrocie opis autorski (na krośnie): TRANSCENDENTI-5 / 2010 / OLEJ, PŁÓTNO-100 x 110 cm oraz napis: TADEUSZ GUSTAW WIKTOR.