Bartek Otocki (ur. 1978) - Bez tytułu, z cyklu "YANG!", 2019

10
Bartek Otocki (ur. 1978) - Bez tytułu, z cyklu YANG!, 2019Bartek Otocki (ur. 1978) - Bez tytułu, z cyklu YANG!, 2019
Losbeschreibung
Schätzungen: 6 500 - 8 500 PLN

olej, płótno, 80 x 110 cm, opisany na odwrocie: 'BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2019 [sygnatura]'

Auktion
16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 August 2019
Ausrufungspreis
5 000 PLN
Schätzungen
6 500 - 8 500 PLN
Endpreis
Keine Gebote
Ansichten: 90 | Favoriten: 1
Auktion
24 August 2019
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Auktionsinfo

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

Gebotsschritte

Warten...
Über den Verkäufer
account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Annahme von Losen für die Auktion

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
Warten...