Piotr Ambroziak (ur. 1971) - The City of Lights 189, 2019

8
Piotr Ambroziak (ur. 1971) - The City of Lights 189, 2019Piotr Ambroziak (ur. 1971) - The City of Lights 189, 2019
Losbeschreibung
Schätzungen: 6 000 - 9 000 PLN

akryl, płótno, neon LED, 115 x 96 cm, sygn. na odwrocie: ''THE CITY OF | LIGHTS | 189 | PIOTR AMBROZIAK | 2019'

WYSTAWIANY:
2019 – wystawa indywidualna „The City of Lights”, Klub CH25, Warszawa

Auktion
16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 August 2019
Ausrufungspreis
5 000 PLN
Schätzungen
6 000 - 9 000 PLN
Endpreis
Keine Gebote
Ansichten: 43 | Favoriten: 0
Auktion
24 August 2019
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Auktionsinfo

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

Gebotsschritte

Warten...
Über den Verkäufer
account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Annahme von Losen für die Auktion

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Warten...