PL EN DE
PLN EUR USD GBP CHF

Sortieren: Reihenfolge | Beliebtheit | Neueste | Preis
Anzeigen: Alle
Preisspanne: 1 - (Ändern)

E1 Ldn Art Gallery

Aukcja sztuki

14/11/2019, 21:00
Anzahl der Lose: 44
Ausrufungspreis: 50 - 19 500 PLN
Schätzungen: 75 890 - 99 490 PLN

TADEUSZ PIOTR POTWOROWSKI SAD 24 X 40 CM PODOBRAZIE KARTONOWE
2

TADEUSZ PIOTR POTWOROWSKI 40 X 52 CM PODOBRAZIE KARTONOWE
3

JEAN PONC 65,5 X 60 CM LITOGRAFIA 1967

Angebote: -

1 800 PLN
4

BERNDT BRENNER MIX MEDIA GRAFIKA 65,5 X 60 CM 1967
5

DANIEL BIAŁOWĄS T.Y. 2015 AKRYL NA PŁÓTNIE 90 X 90
7

SLAWEK STAWARCZYK 2017 ASSEMBLAGE MIX MEDIA 25 X 21 CM
8

SLAWEK STAWARCZYK ASSEMBLAGE 2017 20,5 X 16 CM
9

SLAWEK STAWARCZYK MIXMEDIA ASSEMBLAGE 2018 20,5 X 15,5
10

SLAWEK STAWARCZYK ASSEMBLAGE MIXMEDIA 2018 8,5 X 7 CM
11

MARC CHAGALL LITOGRAFIA BARWNA 16 X 21 CM SYGNOWANA OŁÓWKIEM
12

BORTFELD THOMAS LITOGRAFIA 61 X 65,5 CM SYGNOWANA OŁÓWKIEM