[KATALOG 50 AUKCJI WARSZAWSKIEGO CENTRUM NUMIZMATYCZNEGO]. Podobna jest moneta nasza do urodnej panny. Mała historia pieniądza polskiego. Napisał Borys Paszkiewicz. Zilustrowało i wydało jako katalog swej 50 aukcji Warszawskie Centrum Numizmatyczne. W-wa 2012. Naświetlanie i druk Agrapress, Nowa Biała k/Płocka. Format 23/31 cm. s. VI, 234. Opr. artystyczna pełna skóra. Futerał. Oprawa książki wykonana całkowicie ręcznie przez właścicieli i zespół LIBRARIUM (Pracownia Introligatorska LIBRARIUM Dominika Lidia Borysławska) wiosna - lato 2012. Do oprawy użyto szlachetnej skóry koziej. Na oprawie umieszczono wielokolorową mozaikę skórzaną. Kapitałka haftowana ręcznie na 2 igły. Złocenia wykonano na białko, złotem 23 ¾ karata, wykorzystując najlepsze dawne techniki złoceń. Na wyklejce książki oraz oklejce futerału zastosowano marmurek ręcznie barwiony w/g technik renesansowych. Grzbiet 9-polowy, zwięzy wypukłe, 4 szyldziki z złoconymi napisami. Brzegi kart barwione na czerwono. Książka wykonana na specjalne zamówienie Centrum. Wklejony certyfikat podpisany odręcznie przez Dominikę Borysławską. Wspaniały, piękny egzemplarz.