11

Przemysław Garczyński (ur. 1988), Pejzaż z domami, z cyklu "Znaki na niebie", 2019

add Your note
Estimations: 704 - 1 056 EUR | 3 000 - 4 500 PLN
akryl, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: 'PRZEMYSŁAW GARCZYŃSKI | "PEJZAŻ Z DOMAMI" | Z CYKLU "ZNAKI NA NIEBIE" | 2019 r. Sopot | AKRYL NA PŁÓTNIE | 100cmx100cm'
W 2013 r. uzyskał dyplom z grafiki warsztatowej w pracowni projektowania i litografii w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie, w 2018 roku obronił dyplom z malarstwa w pracowni prof. Macieja Świeszewskiego na Akademii Sztuki Pięknych w Gdańsku. Od 2018 roku zatrudniony jako asystent w pracowni podstaw rysunku i malarstwa prowadzonej przez dr Marka Wrzesińskiego na gdańskiej ASP. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, malarstwem ściennym, grafiką warsztatową i projektowaniem. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych, plenerach i projektach artystycznych. Prace artysty znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Wystawy indywidualne: 2019 – „Perspektywa +”, Pawilon Sztuki Fundacji ERGO Hestia, Warszawa. Wybrane wystawy zbiorowe: 2019 – Triennale Sztuki Pomorskiej, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot; 2018 – Gdańskie Biennale Sztuki, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk; 2018 – „Artystyczna Podróż Hestii”, wystawa finalistów, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie; 2018 – II Przegląd Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda, Galeria Szyb Wilson, Katowice; 2018 – wystawa finalistów III ogólnopolskiego konkursu malarskiego im. Leona Wyczółkowskiego, BWA Bydgoszcz; 2017 – „Sztuka jako gra”, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk; 2017 – „Litografia. Sztuka przez spowolnienie”, Tartu, Estonia; 2016 – „Głęboka Woda – Wystawa w procesie”, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk; 2016 – Moon Drawing Project / Moon Arts Ark; 2015 – „Entschleunigung durch Kunst – Sztuka Przez Spowolnienie”, Berlin
Auction
17 Aukcja Sztuki XXI wieku
30 November 2019
Start price
469 EUR
Estimations
704 - 1 056 EUR
3 000 - 4 500 PLN
Hammer price
609 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
516 EUR
Overbid
130%
Views: 69 | Favourites: 0
Auction

17 Aukcja Sztuki XXI wieku
30 November 2019
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

About the Auction

About the Seller
Contact
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Opening hours
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Consigning lots to auction

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Customers who bought the works of this artist also bought