WYSPIAŃSKI Stanisław
WESELE
Dramat w 3 aktach
wyd.2
Odbito w Drukarni Uniw. JAgiellońskiego, Nakładem Autora, Kraków 1901r., str. 229, [1], format 14x21cm
TWARDA OPRAWA PÓŁSKÓREK Z EPOKI, ZACHOWANA OKŁADKA KARTONOWA WYDAWNICZA
Stan DB/DB- okładka podniszczona vide foto, zaplamienia marginesów k. vide foto, liczne dopiski ołówkiem na marginesach, obsada korygowana kredką w epoce