akwarela/papier, 32 x 48 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: Jan Dobkowski | akwarela z cyklu „UNIWERSUM CLXI” | 1999 ROK |
32 cm x 48 cm
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
300 000 | |||
> | 20 000 | ||