akwarela, 41 x 32 cm.
sygn. p. d.: Leonard Pękalski
Z kolekcji rodzinnej artysty.
Wystawa Pośmiertna. Leonard Pękalski 1896 - 1944. Marzec - kwiecień 1969 . Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Warszawski. W katalogu poz. 341 jako własność siostry artysty J. Sawickiej w Warszawie.