olej / płótno
100 x 73,5 cm (w świetle oprawy)
102 x 75 cm (z oprawą)
sygnowany l.d.: J.Kraupe
sygnowany, datowany i opisany śr.g.: JANINA KRAUPE | ,,OPIEKUN II" | olej 1989