poł. XIX w.
akwatinta, papier, 64,5 × 80 cm (wym. arkusza)
sygn. l. d.: Peint par Hle Bellange, p. d.: Grave par Rollet
poniżej kompozycji napis: SOMO-SIERRA/30 Novembre 1808/PARIS Publie par BULLA et DELARUE, Suee RS, de la Maison AUMONT, rue J. J. Ro