akryl/płótno, 150 x 200 cm, dyptyk, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | SUPER | DAKOTA | AKRYL/PŁÓTNO | 150 X 100 CM | DYPTYK | Dominik | Smolik | MMXX'