BADENI Stefan
SZCZĘŚLIWE DNI
Urywki z pamiętnika myśliwskiego
Z 72-ma zdjęciami z natury
Kraków MCMXXX, Skład Główny w Księgarni Gebethnera i Wolffa, str.158, format 23x30,5cm
TWARDA OPRAWA PEŁNA SKÓRA Z EPOKI, sygnowana suchym tłokiem F.J. Radziszewski. Warszawa, GRZBIET I OBA LICA BOGATO ZDOBIONE, MOTYW MYŚLIWSKI NA PRZEDNIM LICU, OZDOBNE WYKLEJKI, GÓRNE OBCIĘCIA KART BARWIONE, ZACHOWANE MIĘKKIE OKŁADKI BROSZUROWE
"Radziszewski był największym polskim mistrzem introligatosrskiej skóroplastyki". Źródło: W. Łysiak, "Empireum" t. I. str. 102, Wyd. Nobilis, Warszawa 2004
Stan BDB /pieczeć i podpis własnościowy, zarówno okładka jaki i blok w nienagannym stanie/ BARDZO ŁADNIE ZACHOWANY, EFEKTOWNY EGZEMPLARZ