litografia barwna, gwasz, papier, 35 × 42 cm (zadruk), 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza)
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling,;
opis. ołówkiem l. d.: XXVI / LXX na suchej pieczęci ATELIER KISLING ;