SŁOWACKI Juliusz - Lilla Weneda. Tragedya w pięciu aktach. Illustrował A. M. [!] Andriolli. Warszawa 1883. Nakł. M. Orgelbranda. folio, s. [6], V, [1], 84, tabl. 12. opr. oryg. pł. zdob., obcięcie złoc.
Banach 793. Otarcia narożników okł. i krawędzi grzbietu, zaplamienie strony tyt., drobne zaplamienia kilku innych kart. Oprawa w kolorze brązowym. Tablice odbito w drzeworycie. Druk u Brockhausa w Lipsku.