akryl/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany i datowany l.d: 'M. Dałek | 2019', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bliskość rysuje wokół mnie | zmiękczający dźwięk, M. Dałek | 2019