ołówek / papier; 42 × 29,5 cm (× 2)
sygnowane, opisane i datowane na odwrociu: TERESA PĄGOWSKA, SZKICE DO OBRAZÓW, LATA 80-TE, Z KOLEKCJI FILIPA PĄGOWSKIEGO.