akwarela, gwasz, papier, 48 x 63 cm w świetle passe-partout
sygn. i opis. na odwrocie: Jan Dobkowski/Z CYKLU "UNIWERSUM CCCXIV" 2007 ROK/AKWARELA/48 cm x 63