olej, płótno; 80 x 65 cm;
sygn. p. d.: WWeiss
na odwrocie numer czerwoną kredką 237
100 000 | |||
> | 2 000 | ||
200 000 | |||
> | 5 000 | ||
500 000 | |||
> | 10 000 | ||