akwarela, papier naklejony na tekturę; 9 x 16 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany wzdłuż lewej krawędzi: A. Markowicz Kraków fragment / z Kazimierza (ołówkiem);
akwarela po konserwacji.