25

Jerzy Karszniewicz (1878 Tarnów - 1945 Kraków), Ogród, 1910 r.

add Your note

olej, płótno, 70 x 138 cm, sygn. monogramem wiązanym l.d.: JK, na odwrocie naklejka wystawowa TPSP w Krakowie z 1910 r. z nazwiskiem artysty i tytułem pracy
Wystawiany:
-Nieustająca Wystawa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, grudzień 1910, poz. 79
Auction
Varia 38
21 October 2020
Start price
6 623 EUR
Hammer price
Item is not available any more
Views: 50 | Favourites: 0
Auction

Varia 38
21 October 2020
Lots bidding

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

Terms and Conditions

Regulamin: https://live.sda.pl/conditions-of-sale

About the Auction

Aukcja Varia 38

Kontakt: [email protected]

Telefon: +228289698

Adres: ul. Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa

About the Seller
Contact
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Opening hours
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Consigning lots to auction

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]