akryl / płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu l.g.: DOMINIK | SMOLIK | „CREVECEOEUR” | AKRYL/PŁÓTNO | 100 X 100 CM p.d.: Dominik | Smolik | MMXX