technika własna / olej, smoła, piach, deska, 145 × 85 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: „OK. 1959 KONKRET 11 MARCZYŃSKI | 145 × 85”
nalepka: Przedsiębiorstwo Państwowe Sztuka Polska