olej, płótno, 62 x 83 cm;
sygn. p. d.: R Kramsztyk
na odwrocie na krośnie nalepka z krakowskiego TPSP z 1913 roku z numerem 1617, odręcznie wpisanym autorem i tytułem oraz ceną 800R oraz pozostałości po innej nalepce