olej, płótno, 38,5 x 46 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: 158 „OGRÓD”; oraz nalepka zakładu stolarskiego Benedykta Bączyka w Łodzi