addYour notecreate
JEZIERSKI EDMUND. Jan III Sobieski. Opracował [...]. W-wa 1933. Wyd. Instytut Propagandy Państwowo - Twórczej. Druk. Rolnicza Drukarnia i Księgarnia Nakładowa. Format 12/17 cm. s. 223, [5]. Opr. wyd. płtn., niebieskie. Na licu i grzbiecie złocone napisy i sygnet wydawnictwa.
LabelsBETA