addYour notecreate
TUWIM JULJAN. Polski słownik pijacki i antologia bachiczna. W-wa 1935. Towarzystwo Wyd. „RÓJ”. Druk. Piotra Laskauera. Format 17/24 cm. s. 303, [8] barwnych ilustracji. Opr. wyd. płtn., niebieskie. Grzbiet reperowany, na nowe płótno naklejony oryginalny. Na licu tłoczone i złocone zdobienie z postacią szlachcica z kielichem w dłoni i sentencją łacińską „In vino veritas”. Egzemplarz numer 2459. Ilustrował Feliks Topolski.
LabelsBETA