olej, płótno, 20x20 cm kompozycja, 30x30 cm w oprawie, sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: 20x20 cm, OLEJ 2020 "ZŁOTA WSTĄŻKA" MIRA SKOCZEK-WOJNICKA