wymiary; 87x57 cm ,olej na desce ,pięknie oprawiony w złotą,drewnianą ramę,sygn.:p.d.L.Boulange
Luis Jean Baptiste Boulange(1812-1878). Szkoła francuska ,uczeń Eugene Delacroix.Malował głównie sceny z życia na wsi.Jego obrazy można znaleźć muzeach .