olej, płótno, 54 x 65 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: 'B CZARNECKI | 2017 |"Pieter Bruegel | Zima" | olej płótno | 65 X 54 cm'
WYSTAWIANY:
2019 – wystawa zbiorowa „Rezonans”, ZPAP Pryzmat, Kraków
2017 – wystawa indywidualna „Reprodukcje”, Galeria Stalowa, Warszawa