akwarela, papier, 12 × 17 cm w świetle passe-partout
u dołu z prawej: 24/922 oraz sygn. ołówkiem: Mokwa
na odwrocie nalepka BAZAR KATOLICKI/ŁÓDŹ SIENKIEWICZA 49/WYTWÓRNIA DEWOCJONALII.