LEPECKI Mieczysław B. - Józef Piłsudski na Syberji. Warszawa 1936. Gł. Księg. Wojsk. folio, s. XII, 227, tabl. 8 + tabl. 12 w osobnej tece. oprawa oryginalna płótno.
Grońska 122, 181. Otarcia i zabrudzenia okładek, ubytki płótna na krawędziach okładek, kilka kart naddartych (s. 9-14), blok pęknięty. Egzemplarz wymaga zabiegów introligatorskich. Na tablicach naklejone całostronicowe drzeworyty Stanisława Ostoi-Chrostowskiego, układ graficzny, ozdobniki w tekście, okładka tegoż. Współwydana teka zawiera 12 litografii Zdzisława Czermańskiego zamontowanych wydawniczo na kartonowych podkładach.