SYGIETYŃSKI Antoni - Album Maksa i Aleksandra Gierymskich. Tekst ... Z 24-ma rycinami. Warszawa 1886. Red. Wędrowca. folio, s. 79, [2], tabl 2. oprawa współczesna półpłótno.
Papier pożółkły, podklejony ubytek połowy karty dedykacyjnej. Piecz.: "Ze zbioru Jana Sas Zubrzyckiego". W tekście 28 reprodukcji, wbrew temu, co nadrukowano na stronie tytułowej. Nieczęste.