1. Karafka: szkło bezbarwne, przezroczyste; wys. 36 cm; stan zachowania: szczerby na wylewie i korku, który nakłada się na karafkę.
2. 4 kielichy: szkło bezbarwne, przezroczyste; wys. 18,5 cm;
Polska, Huta Szkła "Krosno", l. 70. XX w.