akwarela, papier, 40,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: VI – 1960 – PODSADECKI (ołówkiem); dedykacja l. d.: ROBERTOWI / NA IMIENINY – 1960 – (ołówkiem)