akryl / płótno
sygnowany i opisany na odwrociu: DOMINIK | SMOLIK | „YUMIKOCHIBA” | AKRYL/PŁÓTNO | 100 X 140 CM
sygnowany i datowany na odwrociu śr.: Dominik | Smolik | MMXX