XF
addYour notecreate
Grade: XF
Estimations:
73 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat; Kroczący ptak z podniesionymi skrzydłami; Wieleń 145, Sarbsk 90, Kop. -; srebro 19 mm, 0.25 g, patyna
LabelsBETA