Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., brakteat, XIII/XIV w.; Zgeometryzowany jeleń kroczący w prawo; Wieleń 15/2 - podobny, lecz znaczące różnice w rysunku; srebro 15-16 mm, 0.23 g, patyna
LabelsBETA