VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
73 EUR
Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w., Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, koniec XIII w.; Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem; Przyłęk 41, Fbg 989; srebro 17 mm, 0.29 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
LabelsBETA