VF+
addYour notecreate
Grade: VF+
Estimations:
61 EUR
POLSKA, Wystawa Rolnicza i Przemysłowa w Krakowie 1887 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Wewnątrz wieńca z płodów rolniczych napis NAGRODA / KOMITETU / WYSTAWY, w otoku napis WYSTAWA KRAJOWA ROLNICZA I PRZEMYSŁOWA, Rw: W kartuszu z atrybutami sztuki i pracy panorama Krakowa, wyżej data 1887, niżej tarcze herbowe Polski i Krakowa, wokoło napis ETNOGRAFICZNA ORAZ SZTUKI POLSKIEJ W KRAKOWIE, miedź 55 mm, patyna
LabelsBETA