litografia, papier;
56 x 76,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem), l. d. nakład: 92/250 (ołówkiem), śr. d. tytuł: Le Tentation de Lykonia (ołówkiem).