LE TANGO, tusz, akwarela, papier; 27 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Nicolas Cann;
LOVES-OLD SWEET SONG, tusz, akwarela, papier; 27 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Nicolas Cann 1970;
BILLIARDS, tusz, piórko, akwarela, papier; 27 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Nicolas Cann;
CROQUET, tusz, piórko, akwarela, papier; 27 x 14 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Nicolas Cann;
na odwrocie każdej oprawy nalepka inwentaryzacyjna (?) z kolekcji z numerem: P-833 i opisem.