olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: R.B. / 1958;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
Praca prezentowana na wystawie: Wystawa malarstwa Romana Bilińskiego, 23 marca - 18 maja 2017, Galeria Instytutu Włoskiego, Kraków.