akwarela, flamaster (?), papier; 33 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. długopisem: 966 / Roman Biliński;
Akwarela pochodzi ze spuścizny po artyście.
Praca prezentowana na wystawie: Wystawa malarstwa Romana Bilińskiego, 23 marca - 18 maja 2017, Galeria Instytutu Włoskiego, Kraków.