ołówek/karton; 23,1 x 32,4 cm
sygn. i datowany ołówkiem p.d.: KKossak/64
przy dolnej krawędzi tytuł ołówkiem: „START”
Na odwrociu p.d. numer ołówkiem: 334.; powyżej ołówkiem: Ze zbiorów własnych / Teresa Kossak / 8.XII. 2015